0,00  zł

Koszyk jest pusty

Zabiegi oczyszczające

Oczyszczanie skóry to jeden z najważniejszych elementów pielęgnacji. Niezależnie od typu, skóra powinna być ona regularnie oczyszczana z zanieczyszczeń, nagromadzonego sebum oraz martwych komórek naskórka.

Oczyszczanie manualne

Manualne oczyszczanie skóry polega na ręcznym procesie usuwania ze skóry wszelkich niedoskonałości. Zalicza się do nich przede wszystkim zaskórniki zamknięte i otwarte.

Mikrodermabrazja diamentowa SilkPeel

Mikrodermabrazja diamentowa SilkPeel

Mikrodermabrazja diamentowa to jedna z metod mechanicznego złuszczania martwego naskórka. Usuwa zanieczyszczenia, oczyszcza pory oraz elimuje nadmiar sebum. Skóra staje się gładsza, jaśniejsza i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu.

Mikrodermabrazja korundowa Silk Peel

Mikrodermabrazja korundowa Silk Peel

Mikrodermabrazja korundowa to zabieg polegający na mechanicznym złuszczaniu martwego naskórka za pomocą kryształków korundu.

Oczyszczanie ultradźwiękowe - peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to jedna z najpopularniejszych metod oczyszczania skóry. Za pomocą szpatułki ultradźwiękowej i wody ze skóry zostają usunięte zanieczyszczenia, nadmiar sebum oraz martwe komórki naskórka.

Oczyszczanie enzymatyczne Osmoclean

Oczyszczanie enzymatyczne Osmoclean

Osmoclean to głębokie oczyszczenie skóry z natychmiastowym efektem rozjaśnienia i odświeżenia. Usuwa martwe komórki naskórka, nadmiar sebum i zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

Facebook