0,00  zł

Koszyk jest pusty

Wypełniacze - kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest naturalnym elementem naszego organizmu – składnikiem płynu tkankowego. Jego istotną cechą jest przyłączanie wody do swoich cząsteczek. Tysiące cząstek wody jest utrzymywanych w skórze przez pojedynczą cząsteczkę kwasu hialuronowego. Dzięki temu powstaje wiązanie tworzące macierz o dużej elastyczności, co nadaje naszej skórze spójność. Kwas hialuronowy wraz z kolagenem, elastyną i proteoglikanami jest więc odpowiedzialny za fizyczny wygląd skóry.

Ilość kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się wraz z wiekiem, co prowadzi do gorszego jej uwodnienia, wiotkości, spadku jej jędrności, a w konsekwencji do powstawania zmarszczek. Duża cząsteczka kwasu hialuronowego nie jest w stanie przeniknąć bariery naskórkowej, podana doustnie ulega rozkładowi w przewodzie pokarmowym. Dlatego też jedyną możliwością (poza endogenną jej produkcją) są iniekcje kwasu. Jest to najczęściej wybierana metoda czasowej korekty wyglądu naszej skory. W naszym gabinecie medycyny estetycznej Laser-Med oferujemy bezpieczne oraz skuteczne zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

RESTYLANE - Powiększanie i modelowanie ust

RESTYLANE - Powiększanie i modelowanie ust

Piękne, jędrne i symetryczne usta są wizytówką każdej kobiety. Wraz z wiekiem tracą one objętość i kształt. Kwas hialuronowy Restylane pozwoli Ci odzyskać młodzieńczy wygląd!

RESTYLANE - Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i linii marionetek

RESTYLANE - Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i linii marionetek

Bruzdy nosowo-wargowe i linie marionetek to najczęstszy powód, dla którego kobiety odwiedzają gabinet medycyny estetycznej. Powstające pod wpłwem mimiki i starzenia się skóry bruzdy dodają lat i powodują, że wyglądamy na osoby smutne i przygnębione. Przekonaj się sama jak dobrze możesz wyglądać wypełniając je kwasem hialuronowym Restylane!

RESTYLANE - Wolumetria i poprawa owalu

RESTYLANE - Wolumetria i poprawa owalu

Wolumetria ma zadanie skorygować i unieść opadający, wraz z wiekiem, owal twarzy, uwypuklić kości jarzmowe oraz dodać objętości. Efektem zabiegu jest pełniejsza twarz i młodszy wizerunek.

RESTYLANE - Lifting hybrydowy

RESTYLANE - Lifting hybrydowy

Lifting Hybrydowy Restylane to unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu. Zyskujesz naturalny efekt odmłodzenia i podkreślenia piękna podczas jednego zabiegu. Zabieg idealnie sprawdzi się u osób, które oczekują pełnego liftingu twarzy i borykają się z niejednym defetem wynikającym ze starzenia się skóry.

Wypełnienie doliny łez i redukcja cieni pod oczami

Wypełnienie doliny łez i redukcja cieni pod oczami

Okolica oka to jedna z okolic naszej twarzy, która starzeje się w pierwszej kolejności. Warto, więc zadbać o jej dobrą kondycję, aby cieszyć się młodzieńczym spojrzeniem przez długi czas.

Facebook