0,00  zł

Koszyk jest pusty

Termolifting VENUS LEGACY

Termolifting VENUS LEGACY to połączenie multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (Magnetic Pulse Therapy) oraz technologii VariPulse pozwala na kształtowanie sylwetki, pozbycie się cellulitu oraz zwiększenie elastyczności skóry TWARZY i CIAŁA! Bezboleśnie, bez dyskomfortu, bez okresu rekonwalescencji.Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego gabinetu medycyny estetycznej Laser-Med w Częstochowie!

Lifting twarzy, szyi i dekoltu

Lifting twarzy, szyi i dekoltu

Do zabiegów na mniejsze obszary naszego ciała jak np.: twarz, szyja czy dekolt urządzenie posiada głowicę zabiegową Diamond Polar.

Głowica przeznaczona jest wykonywania zabiegów ujędrniajacych skórę w okolicy oczu oraz redukujących obrzęki pod oczami, przywracających napięcie skóry podbródka oraz redukujących jego objętość, liftingujących i ujędrniających skórę twarzy, szyi i dekoltu, poprawiających gęstość i owal twarzy, minimalizujących drobne zmarszczki na dekolcie.

Konturowanie ciała

Konturowanie ciała

Jedyna technologia na świecie posiadająca certyfikat FDA  stosująca technologie 4D stanowiącą kombinację multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym.

To co potrafi Venus Legacy w rękach wyspecjalizowanego lekarza bądź kosmetologa możesz sprawdzić już po pierwszym zabiegu.

Inwestujemy dla Ciebie tylko w technologie medyczne poparte badaniami klinicznymi.

Facebook