0,00  zł

Koszyk jest pusty

Medycyna Estetyczna dla mężczyzn - poznaj jej możliwości!

Zadbany mężczyzna, dbający o swoje zdrowie  fizyczne i psychiczne, wie doskonale jak wykorzystać  dobrodziejstwa współczesnej medycyny estetycznej!

Przyjęło się, że tylko kobiety korzystają z zabiegów upiększających, w tym tych z zakresu medycyny estetycznej. Rozwój cywilizacji i zrównanie pozycji kobiety i mężczyzny w dzisiejszych czasach zmieniły jednak ten stereotyp. Coraz częściej to właśnie Panowie decydują się na zabiegi mające na celu poprawę ich wizerunku. Korzyści płynące z poddawania się zabiegom medycyny estetycznej i kosmetologii wydają się być bardzo racjonalne -wypoczęta i młoda cera, wyraża pewność siebie oraz wzbudza zaufanie, pomaga tym samym zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jeśli więc zauważasz na swoim ciele pewne niedoskonałości, często związane z procesem starzenia się skóry.

Łysienie

Łysienie

Coraz częściej mężczyźni borykają się z problemem łysienia wydając fortunę na różnego rodzaju szampony, odżywki czy inne chemiczne specyfiki mające na celu porost włosów. Alternatywą dla nich są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. 

Botox - likwidacja zmarszczek

Botox - likwidacja zmarszczek

Jeżeli przeszkadzają Ci zmarszczki mimiczne na czole, wokół oczu czy u nasady nosa zabieg z zastosowaniem Botoxu, czyli toksyny botulinowej, wydaje się być idealnym rozwiązaniem na Twoje problemy.

Laserowa epilacja owłosienia

Laserowa epilacja owłosienia

Okolice, które najczęściej poddawane są zabiegowi epilacji u mężczyzn to: pachy, twarz (zarost), klatka piersiowa lub plecy.

Bruksizm

Bruksizm

Bruksizm to podświadome zaciskanie i zgrzytanie zębami, zazwyczaj podczas snu. Siła, z którą nasze zęby zaciskają się podczas snu może być nawet dziesięć razy większa od tej działającej podczas normalnych procesów gryzienia i żucia. Może to spowodować uszkodzenia zgryzu oraz w ostateczności zniszczyć otaczające ząb kości i tkanki dziąseł. 

Nadpotliwość

Nadpotliwość

Usuwanie i wygładzanie zmarszczek to nie jedyna zaleta zabiegu z zastosowaniem toksyny botulinowej. Jej właściwości mogą również zahamować proces nadmiernego pocenia się – botox hamując wydzielanie acetylocholiny z zakończeń nerwowych, blokuje przewodzenie impulsów z nerwów do gruczołów potowych, co skutkuje zahamowaniem wytwarzania potu. 

Laserowe zamykanie naczyń

Laserowe zamykanie naczyń

Otwierające się naczynka to problem wielu osób. Z tym problemem borykają się najczęściej osoby z nadciśnieniem tętniczym oraz wrodzoną wrażliwością naczyń krwionośnych. Jeśli nieestetyczna siatka rozszerzonych naczynek na twarzy stale się powiększa, a pieczenie skóry jest coraz bardziej intensywne, oznacza to, że należy skorzystać z laserowych zabiegów zamykania rozszerzonych naczynek na twarzy.

Zmiany skórne

Zmiany skórne

Laserowe usuwanie brodawek, włókniaków, kurzajek, naczyniaków, czy odcisków to szybki zabieg, który pozwoli pozbyć się niechcianych zmian skórnych na stopach, dłoniach, czy w innych miejscach ciała bez konieczności zakładania szwów.

Trądzik i blizny potrądzikowe

Trądzik i blizny potrądzikowe

Trądzik i blizny potrądzikowe stanowią bardzo częsty problem u mężczyzn w różnym wieku. Dysponujemy skutecznymi metodami redukcji tych niedoskonałości.