0,00  zł

Koszyk jest pusty

O NAS

Gabinet medycyny estetycznej Laser-Med działa w Częstochowie już od 2009 roku.

Założycielka - lek. med. Krystyna Hubicka - to dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej oraz absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej (specjalistka II stopnia chorób wewnętrznych). Mgr Daria Mrowiec to doświadczony, dyplomowany kosmetolog - absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 

Laser-Med zapewnia  kompleksową opiekę najwyższej klasy specjalistów, dzięki których wiedzy, popartej szeroką praktyką, zapewniamy naszym pacjentom bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort świadczenia usług. 

Gabinet medycyny estetycznej Laser-Med już od momentu powstania związany jest z warszawskimi ośrodkami naukowymi takimi jak m.in. Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej i Anti-Aging dr Andrzeja Ignaciuka przy Polskim Towarzystwie Lekarskim pod kierownictwem naukowym prof.dr hab.med. Jerzego Woy-Wojciechowskiego. 

Dzięki nowatorskim i odważnym pomysłom gabinet medycyny estetycznej Laser-Med został doceniony w regionalnym konkursie przedsiębiorczości w województwie śląskim "Realna odpowiedź na realne potrzeby" i uzyskał środki na zakup innowacyjnych technologii.

W 2011 roku gabinet medycyny estetycznej Laser-Med zmienił siedzibę i obecnie mieści się w ścisłym centrum Częstochowy. Naszych pacjentów przyjmujemy w komfortowych, klimatyzowanych oraz przestronnych wnętrzach. Dodatkowo, dla Państwa wygody, zapewniamy monitorowane miejsca parkingowe.

Ponadto zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowany personel medyczny, który nieustannie poszerza zakres swojej wiedzy oraz umiejętności. Nasze zabiegi oparte są wyłącznie na produktach renomowanych na całym świecie firm. Wiedzę na temat medycyny estetycznej czerpiemy od najlepszych lekarzy tej specjalności na całym świecie. Uczestnictwo w licznych sympozjach i kongresach naukowych w kraju i zagranicą jest potwierdzeniem powyższego i tym samym najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. 

Dr Krystyna Hubicka


Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Właścicielka kliniki medycyny estetycznej Laser-med ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1997r. W późniejszych latach uzyskała tytuł specjalisty II stopnia z dziedziny chorób wewnętrznych. Czynnie medycyną estetyczną zajmuje się od 2005r. Uczestniczyła w licznych sympozjach i kongresach naukowych z tej dziedziny. Napisała pracę badawczą na temat "Fotoprotekcja - współczesna profilaktyka przeciwstarzeniowa".

CERTYFIKATY

Mgr Daria Mrowiec


Mgr Daria Mrowiec to dyplomowany kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Kosmetologię ukończyła na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W Gabinecie Medycyny Estetycznej Laser-Med zajmuje się przede wszystkim kosmetologią pielęgnacyjną oraz leczniczą. Od lat stale poszerza swoje umiejętności, czego dowodem jest udział w licznych szkoleniach oraz kongresach. Pracuje z pasją oraz zaangażowaniem i stawia na indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu zawsze niezwykle trafnie odpowiada na ich potrzeby.

CERTYFIKATY

Klinika medycyny estetycznej

Laser-Med

 ul. Jasnogórska 15/7B  

42-202 Częstochowa -  centrum

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek - 11:00-19:00

Sobota - czynne raz w miesiącu

Niedziela - nieczynne

 

Facebook