Twarz, szyja i dekolt to obszary szczególnie narażone na działanie czynników zewnętrznych. Zadbaj o nawilżoną i jędrną skórę w tych miejscach wybierając mezoterapię mikroigłową.

  • MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - zabieg stymulujący skórę do naprawy i odbudowy. Mikronakłucia rollerem prowadzą do kontrolowanego uszkodzenia skóry, a co za tym idzie do jej przebudowy. Stymulacja produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych zapewnia remodelling i odmłodzenie. Zabieg poprawia strukturę  i kondycję skóry, przyspiesza jej regenerację, spłyca płytkie zmarszczki i blizny. W wyniku mikrouszkodzeń i mikrokrwawień można zaobserować zagęszczenie i uelastycznienie. 

Czas zabiegu: 60 min

Okres rekonwalescencji: 1-3 dni

Seria zabiegów: 3-4 zabiegi co 14-21 dni

I-szy zabieg - 250 zł, kolejny zabieg w serii - 150 zł

  • MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Z KOKTAJLEM PEPTYDOWYM - zabieg przeciwstarzeniowy poprawiający strukturę i jakość skóry. Wygładza, wzmacnia i napina skórę. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się jędrna i sprężysta. Wzmacnieniu ulega bariera skóry. Zawarte w koktajlu substancje nawilżające zmniejszają suchość i odwodnienie skóry. Zabieg ujednolica koloryt pozostawiając skórę wypoczętą.

Czas zabiegu: 60 min

Okres rekonwalescencji: 1-3 dni

Seria zabiegów: 3-4 zabiegi co 14-21 dni

I-szy zabieg - 290 zł, kolejny zabieg w serii - 190 zł

  • MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Z KOKTAJLEM WITAMINOWYM - to kuracja nawilżająco-stymulująca szczególnie polecana dla skór suchych, odwodnionych, dojrzałych, wiotkich - pozbawionych elastyczności i gęstości, z oznakami starzenia, a także w profilaktyce anti-aging. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Koktajl bogaty w kwas hialuronowy, witaminy i inne cenne składniki aktywne nawilży i zregeneruje nawet bardzo suchą i odwodnioną skórę.  Rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna, a koloryt ujednolicony. Poprzez mikronakłuwanie skóry podczas zabiegu dochodzi dodatkowo do stymulacji kolagenu, elastyny oraz komórek naskórka do wzrostu i odnowy, a także zwiększa się przenikalność cennych składników zawartych w koktajlu.

Czas zabiegu: 60 min

Okres rekonwalescencji: 1-3 dni

Seria zabiegów: 3-4 zabiegi co 14-21 dni

I-szy zabieg - 400 zł, kolejny zabieg w serii - 300 zł

 

  • MEZOTERAPIA  - ANTI-AGING OBAGI  - opóźniająca procesy starzenia się skóry, a także dodający blasku skórom zmęczonym o niejednolitym kolorycie. Wygładza powierzchnie naskórka, pobudza mikrokrążenie. Mikronakłuwanie zawarte w zabiegu pobudza procesy stymulacji kolagenu i elastyny do odnowy i regeneracji. Pomaga przebudować skórę, zagęścić ją oraz wygładzić.

Czas zabiegu: 60 minut

Okres rekonwalescencji: 1-3 dni

Seria zabiegów: 5-6 zabiegów co 10-30 dni

Cena pierwszego zabiegu - 300zł  kolejne zabiegi w serii - 200zł.