0,00  zł

Koszyk jest pusty

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg polegający na mikronakłuwaniu skóry rollerem. Zabieg mezoterapii mikroigłowej skierowany jest dla szerokiej gamy Pacjentek, daje szybkie i długotrwałe efekty bez długiego okresu rekonwalescencji. Różnorodność koktajli zabiegowych pozwala indywidualnie dostosować zabieg do potrzeb Twojej skóry. Mezoterapie mikroigłową można wykonywać bezpiecznie przez cały rok, na praktycznie wszystkich partiach ciała. Jest to doskonała alternatywa dla bardziej inwazyjnych zabiegów laserowych. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy w Laser-med!

Zabiegi na twarz, szyję i dekolt

Zabiegi na twarz, szyję i dekolt

Twarz, szyja i dekolt to obszary szczególnie narażone na działanie czynników zewnętrznych. Zadbaj o nawilżoną i jędrną skórę w tych miejscach wybierając mezoterapię mikroigłową.

Zabiegi na owłosioną skórę głowy

Zabiegi na owłosioną skórę głowy

Doświadczeni Trycholodzy, od pewnego czasu uważają mezoterapię mikroigłową za jedną z najskuteczniejszych metod przeciw nadmiernej  utracie włosów. 

 

Zabiegi na pozostałe partie ciała

Zabiegi na pozostałe partie ciała

Z wiekiem skóra w różnych partiach naszego ciała traci jędrność i elastyczność oraz potrzebuje nawilżenia i odżywienia. Mikronakłucia na różnych głębokościach zapewnią Twojej skórze zastrzyk energii i przyspieszą jej regenerację.

Facebook